Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ZajebanSija

+2
Poki
HR_Fox
6 posters
Go down
HR_Fox
HR_Fox
Broj postova : 268
Join date : 2009-11-20
Age : 45
Lokacija : Vinkovci

ZajebanSija Empty ZajebanSija

Fri 20 Nov 2009, 13:46
Bok, pozz svim Bitangama i ostalim clanovima, evo da se i ja joinam na forum, i odmah da cestitam Anti na clanstvu medju Bitangama. DakleM otvaram topic za sve one koji zele i/ili imaju volju da se nadjemo tu i tamo na serveru ( uz vasu dozvolu naravno ) pa da jednu vecer odrzimo nekakav masovni krkljanac. Inace obozavam pajp tako da bi mogli malo i promjeniti mapu ako se svi slozu jer ipak ovo je prvenstveno server od Bitangi te da se u ovim nadolazecim dugim, zimskim danima ugrijemo uz frag, dva na nasem jeziku. Svaka pohvala Bitangama, odlicna ste druzbica, sve redom dobri decki koliko sam vas uspio pohvatat za ovo kratko vrijeme.
Koliko sam shvatio ima nas dosta koji pricamo hrvatski/srpski ili nesto izmedju tj. dosta nas ima sa ovog govornog podrucja; Orbus, Otpisani, StanKec, Zelja pa cak i Kriger itd da ne nabrajam, tako da bi mogli unijeti malo zivosti na server u vecernjim satima i malo se pwnati, sve uz vasu dozvolu i blagoslov, fkorz. Eto toliko od mene za prvo javljanje i jos jedan pozz i big kiss, kiss xox ZajebanSija Icon_razz
HR_Fox
HR_Fox
Broj postova : 268
Join date : 2009-11-20
Age : 45
Lokacija : Vinkovci

ZajebanSija Empty Re: ZajebanSija

Fri 20 Nov 2009, 14:00
Naravno da ne ispadnem pretenciozan sve uz vas blagoslov, evo koistio
sam se i vasim TS, tako da ovim putem formalno trazim dozvolu od admina
i legitimnih clanova da se spojim tu i tamo kad igramo Very Happy ima dosta ljudi s naseg govornog podrucja ( ukljucujuci i par momak iz NoL-a ) btw ako slucajno niste znali ili vidjeli;
http://www.fotos-hochladen.net/unbenannt8i1roadj.png
novi
update na pomolu??? wtf??? mozda zbog toga cekamo toliko dugo na nove
zakrpe, istina nisu jos ispravili ni stare bug-ove, a cini mi se da
cemo dobiti novu mapu te
http://forum.americasarmy.com/viewtopic.php?p=2900061#2900061
Very Happy
Poki
Poki
Admin
Broj postova : 6501
Join date : 2009-04-29
Age : 46

ZajebanSija Empty Re: ZajebanSija

Fri 20 Nov 2009, 14:13
Pozdrav Lijo i dobrodosao na nas forum!

Slobodno navrati kod nas na TS. Bitke na serveru su u zadnje vrijeme svakodnevne, puno Hrvata igra na nasem serveru i svi su dobrodosli osim naravno chitera...

poslat cu ti IP od naseg TS servera na PM, pa nalechi kad imas volje... Wink

Super da ide novi update, od ovog zbugiranog sranja mi zivceki stradavaju... ZajebanSija 81852 jos da puknu i HOSPITAL gore... mojoj srechi nema kraja... ZajebanSija 442561
MadBall
MadBall
Broj postova : 1171
Join date : 2009-09-14
Age : 39
Lokacija : Naprijed - odvlači paljbu od Pokija da ne sjebe FR

ZajebanSija Empty Re: ZajebanSija

Fri 20 Nov 2009, 15:04
Stavili smo Impact gore jer nam ta mapa najviše paše, osim toga eventualno igramo alley dok za ostale mape, sad neću govoriti u ime cijelog klana nego u svoje, smatram previše kemperski nastrojenim. Neznam, meni nije gušt kad me neka pizda iz runde u rundu skida glumeći grmlje.

Ranch još kolko tolko zna biti zabavan ali Pipeline... prestrašno.

U svakom slučaju, samo ti dođi slobodno na TS, čim nas je više tim zabavnije.
DM74
DM74
Broj postova : 1588
Join date : 2009-04-29
Age : 49
Lokacija : Koprivnica, Glogovac

ZajebanSija Empty Re: ZajebanSija

Fri 20 Nov 2009, 15:13
uvijek smo otvoreni za prijedloge, karakteristika ljudi u klanu da uvijek imamo otvoreno uho za prijedloge, u većini slučajeva ne prihvatimo, al vrijedi pokušati
Most_Loyal
Most_Loyal
Broj postova : 427
Join date : 2009-11-10
Age : 46
Lokacija : Zagreb, Remetinec :D
http://www.barrakaracing.com

ZajebanSija Empty Re: ZajebanSija

Fri 20 Nov 2009, 17:42
Pipe nisam igral ni na aao, ne pada mi na pamet, sorry heehhe
Ranch, nije losa mapa, volio bi da ima jos takvog otvorenog jungle tipa.
Hocu i Border, Bolnicu..jos mozda koju snijeznu mapetinu.
eh da...update?
nemojte me jebat. pa ujutro nis nije bilo...
HR_Fox
HR_Fox
Broj postova : 268
Join date : 2009-11-20
Age : 45
Lokacija : Vinkovci

ZajebanSija Empty Re: ZajebanSija

Fri 20 Nov 2009, 20:41
Meh to je sve unofficial, kazem Impact je najjaca mapa, samo vec mi je malo onako i dojadila, ako neko od deckiju igra jos nesto osim Impacta nek me cimne, danas smo Kala i ja odigrali nesto sitno pajpa ali su pingovi bili do neba, recimo Avlija je ok mapica.
Poki
Poki
Admin
Broj postova : 6501
Join date : 2009-04-29
Age : 46

ZajebanSija Empty Re: ZajebanSija

Fri 20 Nov 2009, 20:58
eeej ali pipa je na dvojci bila super, odigal sam 300-400 sati... ZajebanSija 6304 tezak slucaj abusive campinga... niko me ni volil tam... na trojci sam se djelomicno rehabilitairal...

aao pipa je bila majka svih mapa, uvijek sam to govorio...

al dvojka je nekaj sasvim drugo... na trici sam odigrao par sati i nije me se bas dojmila... IMPACT mi je daleko zabavniji, mozda zato kaj trica fakat nije za kampanje...

ocemo glasat???

aj tko je za IMPACT?

JA!

IMPACT: 1
PIPELINE: 0
HR_Fox
HR_Fox
Broj postova : 268
Join date : 2009-11-20
Age : 45
Lokacija : Vinkovci

ZajebanSija Empty Re: ZajebanSija

Fri 20 Nov 2009, 21:23
Very Happy Ma i ja sam brate za Impact, da me neko od vas deckiju nebi krivo shvatio; ne namecem ja tu svoje nekakve bjesne musice ili sl. na kraju krajeva vas server i mozete sto hocete, Bogu hvala, ja sam samo povremeni gost. Ideja je bila ta da se skupimo u sto vecem broju jeno vece kada je vecina ljudi slobodna, tamo negdje iza 21:00 ili slicno, vikendom ili nekim drugim danom pa da odrzimo nekakav interni turnircic, nista za ozbach - zajebancije radi. E sad ako i kad bi se slozili oko toga Impact igraju svi i mislim da bi na toj mapi najvise do izrazaja doslo nekakvo ajmo to nazvati individualno znanje/sposobnost ili sto vec.
da sam nekakva igracina i nisam bas, ne tvrdim to za sebe, smisao svega je ipak zabava i lagano sprduckanje, jednom rijecju druzenje, a kako nas ima dosta - eto palo mi na pamet, a zasto ne - pa makar probati. Very Happy
Ovo za pajp sam ja to samo onako usputno spomenuo, nedostaje mi ta mapa jer se vec mjesecima napucavam na Impactu i malo mi je i ponestalo motiva, iako ponavljam - Impact je NO.1 na cijeloj igri IMO.
Za pajp ili alley, a moze i Ranch cimnite me na p.m. ako ima zainteresiranih jer mi se neda igrati sa kojekakvim random likovima na netu.

Steam jusernejm - Firefox2105 ako neko nema kupljenu igru nece biti u mogucnosti me add-at, postajte tute pa cu ja vas.
mutcho
mutcho
Broj postova : 378
Join date : 2009-04-29
Age : 36
Lokacija : Stuttgart/ EAST
https://aao-bitange.forumcroatian.com

ZajebanSija Empty Re: ZajebanSija

Sat 21 Nov 2009, 00:25
hocu alley!!! haha
Most_Loyal
Most_Loyal
Broj postova : 427
Join date : 2009-11-10
Age : 46
Lokacija : Zagreb, Remetinec :D
http://www.barrakaracing.com

ZajebanSija Empty Re: ZajebanSija

Sat 21 Nov 2009, 01:03
1. Impact
2. Alley.
3. Ranch
----------
Nadam se:
1. Border
2. Hospital
3. Snadstorm
4. Neka snijezna uf to bi bilo do jaja
---------------------
bridge sma nesto sitno igral kad je izasel SE.
inace pipe i bridge su mi bile najlosije i najdosadnije mape _D
Poki
Poki
Admin
Broj postova : 6501
Join date : 2009-04-29
Age : 46

ZajebanSija Empty Re: ZajebanSija

Sat 21 Nov 2009, 12:07
ok znaci igramo IMPACT ZajebanSija Fresse

ma Fox zajebavam se ja sa glasanjem, dogovorite se pa prebacujte mapu kako vam se svidja... ZajebanSija Icon_wink
Poki
Poki
Admin
Broj postova : 6501
Join date : 2009-04-29
Age : 46

ZajebanSija Empty Re: ZajebanSija

Mon 23 Nov 2009, 11:47
e Fox kakvo je stanje kod tebe u klanu, jel igrate sta, koliko vas je aktivnih?
HR_Fox
HR_Fox
Broj postova : 268
Join date : 2009-11-20
Age : 45
Lokacija : Vinkovci

ZajebanSija Empty Re: ZajebanSija

Mon 23 Nov 2009, 16:54
Igramo ja i Zuga, ponekad i Boss, Butchera vidim na Steamu igra L4D2, valjda pise recenziju, gi4ouR je u Londonu do kraja mjeseca itd itd neki igraju Aion, neki COD, valjda se ceka da AA3 izadje iz ove faze "nit smrdi nit mirise" cim je se nisu jos dotakli u Bug-u.
Ja se igram redovito jer za ostale igrice nemam vremena, a ni volje, ovo mi je light, dodjem, ispucam losu energiju nakupljenu na poslu Very Happy i odem... Eventualno razmisljam da uzmem i taj jebeni L4D2 al kako su me zajebali prvi puta, drugi puta nece, nek oni portaju mamu svoju za pare i onaj njihov Gabe Newell, crko dabogda od McBacona...
MadBall
MadBall
Broj postova : 1171
Join date : 2009-09-14
Age : 39
Lokacija : Naprijed - odvlači paljbu od Pokija da ne sjebe FR

ZajebanSija Empty Re: ZajebanSija

Mon 23 Nov 2009, 17:31
Ako si zainteresiran mi te prihvatimo takvog kakav jesi ZajebanSija Icon_clown
HR_Fox
HR_Fox
Broj postova : 268
Join date : 2009-11-20
Age : 45
Lokacija : Vinkovci

ZajebanSija Empty Re: ZajebanSija

Mon 23 Nov 2009, 17:59
MadBall wrote:Ako si zainteresiran mi te prihvatimo takvog kakav jesi ZajebanSija Icon_clown

Ne znam dal sam te dobro shvatio ali hvala na ponudi, da ne ispadnem nezahvalan, ja sam lojalan
HR.SQUAD-u mogu eventualno biti prijatelj vaseg klana, kao sto i
nastojim biti, doduse sve sto radim, radim u svoje osobno ime.

Za nikog drugog ne odgovaram kao uostalom i u zivotu. Vidim da ste svi
redom ok momci, prava klapa, odlicni igraci, vecina vas je igrala ili
jos uvijek i igra AAO za razliku od mene koji sam n00b mada u igri
dobro prikrivam tu cinjenicu XD

Nadam se da cemo se i dalje druziti i razbaciti tu i tamo koju partiju, ionako nemam s kim trenirati, a u velikom sam iskustvenom zaostatku za momcima iz HR.SQUADA tako da... Jbg niko se jos nije rodio, a da je odmah znao sve. Hvala na ponudi, polaskan sam Very Happy
MadBall
MadBall
Broj postova : 1171
Join date : 2009-09-14
Age : 39
Lokacija : Naprijed - odvlači paljbu od Pokija da ne sjebe FR

ZajebanSija Empty Re: ZajebanSija

Tue 24 Nov 2009, 09:15
Nema problema, kad nas vidiš na server, dat ćemo ti ip od ts-a pa se slobodno dođi proveselit s nama (ako ti već nije dan).
Poki
Poki
Admin
Broj postova : 6501
Join date : 2009-04-29
Age : 46

ZajebanSija Empty Re: ZajebanSija

Tue 24 Nov 2009, 09:22
vec je Fox bio kod nas na TS-u... i sto se mene tice, uvijek si dobrodosao ZajebanSija Icon_biggrin
HR_Fox
HR_Fox
Broj postova : 268
Join date : 2009-11-20
Age : 45
Lokacija : Vinkovci

ZajebanSija Empty Re: ZajebanSija

Tue 24 Nov 2009, 19:54
Anyhow jos malo pa sam na godisnjem, treba ispeglati honor Razz
Sponsored content

ZajebanSija Empty Re: ZajebanSija

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum