Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prvi dojmovi nakon patcha

+10
HR_Fox
baya
Poki
Most_Loyal
DM74
Mato
StanKec
max
MadBall
creanimator
14 posters
Go down
avatar
=zdena73=
Broj postova : 1738
Join date : 2010-01-15
Age : 51
Lokacija : Vinkovci

Prvi dojmovi nakon patcha - Page 5 Empty Re: Prvi dojmovi nakon patcha

Fri 05 Mar 2010, 14:23
Drvoje wrote:Čekaj da izađe normalna verzija za 1-2 dana, jebo ove ruske napisane "čirolicom" Prvi dojmovi nakon patcha - Page 5 194845

A od čega, jel Drvoje?
Most_Loyal
Most_Loyal
Broj postova : 427
Join date : 2009-11-10
Age : 46
Lokacija : Zagreb, Remetinec :D
http://www.barrakaracing.com

Prvi dojmovi nakon patcha - Page 5 Empty Re: Prvi dojmovi nakon patcha

Fri 05 Mar 2010, 18:19
Drvoje wrote:Čekaj da izađe normalna verzija za 1-2 dana, jebo ove ruske napisane "čirolicom" Prvi dojmovi nakon patcha - Page 5 194845
bum
max
max
Broj postova : 780
Join date : 2009-12-22
Age : 42
Lokacija : duboko u pozadini

Prvi dojmovi nakon patcha - Page 5 Empty Re: Prvi dojmovi nakon patcha

Fri 05 Mar 2010, 21:39
Heres how the "stuff" works, Dev contact army SME's, SME's answer, "stuff" gets added, thats the general idea at least.
(SME = Subject mater expert = knows their things)

The only time this would really have much of an impact on you is if you are firing fully automatic anyway. You should be firing in short bursts. And you transition from Standing to Crouching pretty quickly. The point that the SME was trying to make was that your aim would be incredibly inaccurate anyway while dropping down into a crouched position, that it wouldn't be practical to keep shooting during the half second that it takes to get into firing position. And you DEFINITELY wouldn't keep firing while you were trying to lay down on the ground. That would be dangerous to everyone in the vicinity EXCEPT the person you were trying to shoot. But again, this should only affect you if you are holding down the trigger. Small bursts are your friend.
max
max
Broj postova : 780
Join date : 2009-12-22
Age : 42
Lokacija : duboko u pozadini

Prvi dojmovi nakon patcha - Page 5 Empty Re: Prvi dojmovi nakon patcha

Fri 05 Mar 2010, 21:43
Most of us, including myself, find it really comical when some players discover workarounds, exploits and bugs which even to the untrained eye look obviously unrealistic and cartoonish and get into the habit of using them to the point of relying on them to help them fight their opponents then get angry and complain because those habit forming exploits get removed from the game.

It's people like you that have to figure out how you're going to play the game again after every patch because some of your techniques and methods you choose to play with are based on unintended processes that have no future i.e. they get fixed or removed. Don't use them in the first place and you save yourself the anguish of not having them later on.
StanKec
StanKec
Broj postova : 730
Join date : 2010-01-19
Lokacija : Crvena kuca nedaleko od tenka ili shank

Prvi dojmovi nakon patcha - Page 5 Empty Re: Prvi dojmovi nakon patcha

Sat 06 Mar 2010, 08:01
Jel to izaso novi peatch....nisam u toku Prvi dojmovi nakon patcha - Page 5 At
MadBall
MadBall
Broj postova : 1171
Join date : 2009-09-14
Age : 39
Lokacija : Naprijed - odvlači paljbu od Pokija da ne sjebe FR

Prvi dojmovi nakon patcha - Page 5 Empty Re: Prvi dojmovi nakon patcha

Sat 06 Mar 2010, 09:23
Kaj je ovo Max, devov odgovor zakej ti puška ne puca uopće? Ak je to to onda je totalno idiotski odgovor.
Drvoje
Drvoje
Broj postova : 49
Join date : 2010-02-03
Age : 42
Lokacija : Split

Prvi dojmovi nakon patcha - Page 5 Empty Re: Prvi dojmovi nakon patcha

Sat 06 Mar 2010, 11:31
=zdena73= wrote:
Drvoje wrote:Čekaj da izađe normalna verzija za 1-2 dana, jebo ove ruske napisane "čirolicom" Prvi dojmovi nakon patcha - Page 5 194845

A od čega, jel Drvoje?
Most Loyal pita za Assassins Creed 2 za PC (@$$@$$in$ cr33d po njegovom =)
Poki
Poki
Admin
Broj postova : 6501
Join date : 2009-04-29
Age : 45

Prvi dojmovi nakon patcha - Page 5 Empty Re: Prvi dojmovi nakon patcha

Sat 06 Mar 2010, 15:04
lol ovi idioti imaju obraza nakon tog 3.8 govna uvjeravati igrace da bi to tak trebalo biti... ajme debila...
MadBall
MadBall
Broj postova : 1171
Join date : 2009-09-14
Age : 39
Lokacija : Naprijed - odvlači paljbu od Pokija da ne sjebe FR

Prvi dojmovi nakon patcha - Page 5 Empty Re: Prvi dojmovi nakon patcha

Sat 06 Mar 2010, 15:18
A Poki jesi ti isto naivan, pa normalno je u ratu da ti pucaš a meci nejdu van.

Mislim zbilja, get your facts straight.
max
max
Broj postova : 780
Join date : 2009-12-22
Age : 42
Lokacija : duboko u pozadini

Prvi dojmovi nakon patcha - Page 5 Empty Re: Prvi dojmovi nakon patcha

Sat 06 Mar 2010, 16:18
aj mi recite, jel namjeravate igrat ili ne? krvavi, baya, matu recimo nisam vidio od patcha?
baya
baya
Broj postova : 892
Join date : 2009-04-29
Age : 41
Lokacija : Osijek

Prvi dojmovi nakon patcha - Page 5 Empty Re: Prvi dojmovi nakon patcha

Sat 06 Mar 2010, 17:22
a sta ja znam... ja nekontam igrat tu sjebanu tricu dok nedodje patch.. a sad da cu zbog toga izlazit iz klana ili nes..necu..
ja cu i dalje igrat dvicu i cekat poboljsanje trice..iako cu ju zaigrat nekad,..al sad da cu ju vas igrat stalno. nevjerujem...
DM74
DM74
Broj postova : 1588
Join date : 2009-04-29
Age : 49
Lokacija : Koprivnica, Glogovac

Prvi dojmovi nakon patcha - Page 5 Empty Re: Prvi dojmovi nakon patcha

Sat 06 Mar 2010, 17:48
prestanite plakati, sjetite se patcheva na dvici, svaki patch mjenjao je igru.
osobno ne igram ovu igru zbog fraga ili ačivmenta, igram je zbog ekipe, zato smo i stvorili klan da se skupi složna braca i jebe pola europe, nisam htio komentirati ovu temu iz razloga sto poludim na vaše plakanje, meni trica ide na kurac od kada je lansirana, al naucio sam živiti s time, meni nema ljepše kada zaigramo na virtualnim bespucima i tjeramo zajebanciju.

Jebo vas patch, jebo vas frag ili kaj ja znam kaj vas jebalo, prestanite kukati, jebe mi se za face bug, za prestajanje pucanja, s tim morem živiti, al bez smijeha i zajebancije nemrem, i na kraju

NEMRU JU ONI TAK PATCHATI DA JU JA NEBI IGRAL



JEL JASNO?
Poki
Poki
Admin
Broj postova : 6501
Join date : 2009-04-29
Age : 45

Prvi dojmovi nakon patcha - Page 5 Empty Re: Prvi dojmovi nakon patcha

Sat 06 Mar 2010, 18:17
Prvi dojmovi nakon patcha - Page 5 691100

nemam ti ja zivaca Damire moj visoko tolerantni, ocekivao sam da ce nesto pokrpati, al to sve ide na gore, kad ju pokrpaju onda cu igrati kao i prije, svaki dan, a do tada slabo... medjutim to ne znaci da vas necu i dalje gnjavit na TS-u...

a boli me kuky kaj tebi smetaju nase suze i nesreca... Prvi dojmovi nakon patcha - Page 5 905575
DM74
DM74
Broj postova : 1588
Join date : 2009-04-29
Age : 49
Lokacija : Koprivnica, Glogovac

Prvi dojmovi nakon patcha - Page 5 Empty Re: Prvi dojmovi nakon patcha

Sat 06 Mar 2010, 18:30
kaj je gore, jedino kaj nemres pucati kad ideš u čučanj, ostali bagovi su tu koji su i bili, prestane pucati kada mjenjas visiniu, na stepenicama ili tak, i kaj onda ak poginem, ne moram biti u svemu najbolji, ne moram ganjati skor, igram radi igranja i radi društva, a to i je svrha svega, kao da je dvica mjerilo igre kakva bi trebala biti, pa smo ju svejedno igrali, doduše bili mlađi i tolerantniji...

prihvati ju takvu kakva je, to vam je svima moj savjet

na dvici ima par servera npr. na hospu, s time da na najbolji nemremo jer imamo ban i onda moram birati između ostalih koji imaju svakakve pingove, igram dvicu ali igram i AA3 i tako bude i ostalo

pa kaj da drugo delam, pa nemam život
MadBall
MadBall
Broj postova : 1171
Join date : 2009-09-14
Age : 39
Lokacija : Naprijed - odvlači paljbu od Pokija da ne sjebe FR

Prvi dojmovi nakon patcha - Page 5 Empty Re: Prvi dojmovi nakon patcha

Sat 06 Mar 2010, 19:04
Ja potpisujem Damira i razumijem Pokija, al samo zato jer sam tak super. A i nije da imam neki život, tu i tam samo.
Poki
Poki
Admin
Broj postova : 6501
Join date : 2009-04-29
Age : 45

Prvi dojmovi nakon patcha - Page 5 Empty Re: Prvi dojmovi nakon patcha

Sat 06 Mar 2010, 19:59
dakle izasao je patch od 2.5 gige...

DM74 wrote:kaj je gore, jedino kaj nemres pucati kad ideš u čučanj, ostali bagovi su tu koji su i bili, prestane pucati kada mjenjas visiniu, na stepenicama ili tak

sve si sam rekao Prvi dojmovi nakon patcha - Page 5 Icon_lol Prvi dojmovi nakon patcha - Page 5 Icon_lol

a kaj si ti mene nakom toliko godina igre nasao preodgajati, kaj te boli za moj FR i skor... super igram i kaj sad... jeeeej najbolji sam si Prvi dojmovi nakon patcha - Page 5 665979

sad bum ti ja objasnil kaj tebe smeta, meni spominjes stalno da mislim da sam najbolji, a ti kad uhvatis 3-4 killa ili nekakav rijetki hawkeye onda nema kraja veselju, jos pet rundi nakon toga se nemre doci do rijeci jer ti jos neumorno pricas kak si nas prije pet rundi sve poubijal i da kak si super i najbolji i mi te pustimo da se proveselis jer znamo da ti se to tak rijetko dogadja...

ja jbga natucem takve killove svaku drugu rundu i onda samo onak tiho, kratko i samozatajno spomenem Prvi dojmovi nakon patcha - Page 5 6304 da sam vas sve pobio... i onda ja kakti igram za FR i trcim za skorom i uvijek moram biti najbolji...

Damire, naj se zivcirati kaj kunemo i plujemo po patchu, pa nisi ga ti radil...
















































i da skoro sam zaboravil, patch ti je u kurcu... Prvi dojmovi nakon patcha - Page 5 40545 Prvi dojmovi nakon patcha - Page 5 691592
Poki
Poki
Admin
Broj postova : 6501
Join date : 2009-04-29
Age : 45

Prvi dojmovi nakon patcha - Page 5 Empty Re: Prvi dojmovi nakon patcha

Sat 06 Mar 2010, 20:18
i da... znam da ti to sve govoris zato kaj se bojis da ti bum prestal igrati, a ne znas kaj bi bez mene, al ne brini se, za tebe cu se spojit na AA3 i ako sljedeci patch bude jos gori od ovog... i dok bumo igrali, morat ces me slusat kako prigovaram u vezi patcha...
DM74
DM74
Broj postova : 1588
Join date : 2009-04-29
Age : 49
Lokacija : Koprivnica, Glogovac

Prvi dojmovi nakon patcha - Page 5 Empty Re: Prvi dojmovi nakon patcha

Sat 06 Mar 2010, 20:33
di sam se ja to tebi u postu obratio i di sam radio analizu tvog ponašanja, Poki malo si zabrijao, nemoj spuštati post na osobnu razinu, možda nebi volio znati odgovor

nisi jedini sudjelovao u temi, tako da je svima koji negoduju bio upućen, to je sve od mene na ovu temu
Poki
Poki
Admin
Broj postova : 6501
Join date : 2009-04-29
Age : 45

Prvi dojmovi nakon patcha - Page 5 Empty Re: Prvi dojmovi nakon patcha

Sat 06 Mar 2010, 20:49
a ja sam mislio da je u pitanju zajebancija, znam da je s moje strane bila, ali ti se vidim ne salis... ti se fakat svadjas... Prvi dojmovi nakon patcha - Page 5 Icon_eek

jel trebam dolazit na TS da ti meni lijepo sve kaj imas kazes u "facu", pa ce ti biti lakse...
DM74
DM74
Broj postova : 1588
Join date : 2009-04-29
Age : 49
Lokacija : Koprivnica, Glogovac

Prvi dojmovi nakon patcha - Page 5 Empty Re: Prvi dojmovi nakon patcha

Sun 07 Mar 2010, 07:53
Lepi moj Poki, ipak imam više iskustva u prepucavanju, 11 godina braka, 15 godina onog mog posla i da ne nabrajam, odgovor je napisan u tvojoj maniri, i vidim da je bio učinkovit, a osim toga kad sam ti imal kaj reći nazval sam te...
Baš bi se na otvorenom dijelu foruma našel prepucavati, voli vas tata sve, iako ste mali, debeli, dlakavi i ružni ipak ste moji Prvi dojmovi nakon patcha - Page 5 Icon_flower Prvi dojmovi nakon patcha - Page 5 593813 Prvi dojmovi nakon patcha - Page 5 194845 Prvi dojmovi nakon patcha - Page 5 760915
Most_Loyal
Most_Loyal
Broj postova : 427
Join date : 2009-11-10
Age : 46
Lokacija : Zagreb, Remetinec :D
http://www.barrakaracing.com

Prvi dojmovi nakon patcha - Page 5 Empty Re: Prvi dojmovi nakon patcha

Sun 07 Mar 2010, 07:58
lol
avatar
=zdena73=
Broj postova : 1738
Join date : 2010-01-15
Age : 51
Lokacija : Vinkovci

Prvi dojmovi nakon patcha - Page 5 Empty Re: Prvi dojmovi nakon patcha

Sun 07 Mar 2010, 08:24
He he, dobro jutro bitange Prvi dojmovi nakon patcha - Page 5 Icon_sunny Prvi dojmovi nakon patcha - Page 5 372536
MadBall
MadBall
Broj postova : 1171
Join date : 2009-09-14
Age : 39
Lokacija : Naprijed - odvlači paljbu od Pokija da ne sjebe FR

Prvi dojmovi nakon patcha - Page 5 Empty Re: Prvi dojmovi nakon patcha

Sun 07 Mar 2010, 09:08
Ja bi samo još pripomenul da sam super.
baya
baya
Broj postova : 892
Join date : 2009-04-29
Age : 41
Lokacija : Osijek

Prvi dojmovi nakon patcha - Page 5 Empty Re: Prvi dojmovi nakon patcha

Sun 07 Mar 2010, 14:22
ja volim T-HT i njihov sjeban net koji su mi iskljucili jucer i danas ukljucili... jupii!!! idioti mutavi retardirani...
Mato
Mato
Broj postova : 266
Join date : 2009-04-29
Age : 36
Lokacija : Novska

Prvi dojmovi nakon patcha - Page 5 Empty Re: Prvi dojmovi nakon patcha

Sun 07 Mar 2010, 14:28
baya wrote:ja volim T-HT i njihov sjeban net koji su mi iskljucili jucer i danas ukljucili... jupii!!! idioti mutavi retardirani...

haha tuzi ih Razz
Sponsored content

Prvi dojmovi nakon patcha - Page 5 Empty Re: Prvi dojmovi nakon patcha

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum