Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
avatar
Mirko
Broj postova : 12
Join date : 2010-11-14
Age : 47

Zahvala za glasove i pitanje u vezi team speaka Empty Zahvala za glasove i pitanje u vezi team speaka

Mon 10 Jan 2011, 07:42
Pozdrav BITANGE zahvaljujem svima koji su glasovali za moj ulazak u klan BITANGI.

Pitanje: Kod team speak-a, (pri ovom pitanju ne mislim Bitanginim team spekaom) dali ga može koristiti bilo tko, npr. da jednostavno se konektiraš na neki izmišljeni server ili moraš biti prijavljen.

Hvala unaprijed!
Poki
Poki
Admin
Broj postova : 6501
Join date : 2009-04-29
Age : 45

Zahvala za glasove i pitanje u vezi team speaka Empty Re: Zahvala za glasove i pitanje u vezi team speaka

Mon 10 Jan 2011, 09:08
ima raznih servera, neki su besplatni i otvoreni za sve...
kala
kala
Broj postova : 693
Join date : 2009-04-29
Age : 43
Lokacija : Rakitje

Zahvala za glasove i pitanje u vezi team speaka Empty Re: Zahvala za glasove i pitanje u vezi team speaka

Mon 10 Jan 2011, 17:40
ma niko nije glaso ZA al se bojimo tvog buraza Shocked
avatar
=zdena73=
Broj postova : 1738
Join date : 2010-01-15
Age : 51
Lokacija : Vinkovci

Zahvala za glasove i pitanje u vezi team speaka Empty Re: Zahvala za glasove i pitanje u vezi team speaka

Tue 11 Jan 2011, 07:34
Kala ajd ne bacaj gluposti,
bas ste mi jako strasljivi. Sto se tiče pitanja bojim se da te niti ja ne kužim bas najbolje. Prvo reci za sto želiš! I buraz, čestitke saljem! Zahvala za glasove i pitanje u vezi team speaka 492524
Sponsored content

Zahvala za glasove i pitanje u vezi team speaka Empty Re: Zahvala za glasove i pitanje u vezi team speaka

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum